Therafil-21 колір А3, Терафил-21, Терафіл-21
- Немає в наявності
- Код: 1298
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- +380 (67) 114-77-17Telegram
Терафом-21 являє собою високонаповнений гібридний композит хімічного затвердіння, що складається з основної і каталізаторной паст і отверждаемий при змішуванні паст.
Робочий годину при змішуванні паст у співвідношенні 1: 1 за об'єднання об'ємом при температури 18-23 ° C становить 2 - 4 хвилини.
Тривалість затвердіння пломби при температури порожнини рота (30 - 32) ° C 1,5 - 2 хвилини після приміщення матеріалу в пломбованого зуб.
Терафом-21 випускається 5 кольорів за шкалою Vita: A2, A3, A3.5, B1, В3.
Пломби з Терафом-21 характеризують зниженим усадочним стреса, високо твердість і зносостійкість, оптимальної прозорістю, цветостабільность.
Спосіб застосування Терафом-21
Підбір кольору пломбувального матеріалу.
Підбір кольору виконують одразу після очищення емалі від зубного нальоту м'яка яким абразивом (для прикладу Depural Neo) шляхом порівняння при природному освітленні з зразком забарвлення або отвержденного композиту. Під час процедури зуб повинен бути вологим.
Для отримання необхідного відтінку пломби можна попередньо змішувати різні кольори основних паст за допомогою пластмасового шпателя на склі або блокноті для змішування, потім дозувати суміш, як зазначено в розділі "Приготування пломбувального матеріалу".
Підготовка каріозной порожнини зуба
Каріозная порожнину готується за общепрінятой методикою для полімерних пломбувальних матеріалів. Для кращого країв прілеганія, адгезії пломби і плавного поєднання кольору, необхідна фініровка країв емалі. При пломбірованіі необхідна ізолірующая прокладка (цинк-фосфатний, полікарбоксілатний або стеклоіономерний цемент), при глибокому каріесе - композитна кальційсодержащая прокладка.
Перед накладенням пломби підготовлені поверхні зуба повинні бути протравлени фосфорнокіслим гелем і обробити адгезивом Therabond.
Протруювання емалі та дентину
Необхідна кількість гелю видавлюють зі шприца в кювету, на скло або безпосередньо на зуб. Гель розподіляють пензликом спочатку на емалі, а через 25-30 ° C на дентині і витримують ще 15 с. Після закінчення видержкі гель змивають водою під тиском.
Поверхня зуба сушать стисненим повітрям з 15 до злегка зволоженого стану дентину і потьмяніння емалі. При підвищеній резистентності емалі травленіе необхідно повторити (не більше 30). Канюлю після використання промивають водою за допомогою шприца.
нанесення адгезиву
По одній краплі основної та катализаторной рідини адгезиву поміщають в кювету і Швидка протягом 10 - 15 з перемешівают їх шпателем. Готовий адгезив відразу ж наносять мікроапплікатором на підготовлену поверхню зуба і каріозной порожнини. Для кращого розподілу адгезиву по поверхні зуба і проникнення його в утворилася мікропори пломбованого поверхню кілька секунд обдувають стисненим повітрям.
Пломбіровочний матеріал можна вносити в порожнину зуба через 2 - 3 хв, не чекаючи залишкового ствердлий адгезиву. Кювету і шпатель від адгезиву слід очищати до його ствердлий спіртом або ацетоном.
Приготування пломбіровочного матеріалу
На блокнот для смешіванія при допомоги протилежність решт шпателя поміщають приблизно одне за обсягом кількості основний і до аталізаторной паст. Для скорочення терміну затвердіння пломби допускається дещо збільшувати дозування катализаторной пащі, для збільшення - основний.
Пасти ретельно змішують протягом 20 - 30 с до отримання однорідної за кольором і консистенції маси, якому придатна для пломбування протягом 2 - 4 хв (точніше робочий час визначається попередньою пробою).
Пломбірованіе
Матеріал вносять у каріозную порожнину порцію. Першу, меншу порцію вносять у куті і неровності, щоб уникнути повітряних порожнин в пломбіруемой порожнини. Потім другий порцію заповнюють всю порожнину. Формування пломби повинно бути завершено до втрати пластичності матеріалу.
Висока якість пломби з Терафом-21 досягається при тверденіі матеріалу під полімерной смужкою. Застосування матричних смужок показано при формуванні контуру пломби і для міжзубної сепарації. Видаляти смужку доцільно через 3-4 хвилини після затвердіння пломби. Надлишки матеріалу з ясенного краю слід видаляти до початку тверденія або після залишкового тверденія пломби.
обробка пломби
Через 5 хв після накладення пломби можна пріступіть до її обробці. Шліфують пломбу алмазними, мелкозерністимі корундовимі і силіконовими голівками (для прикладу Kenda) з подальшим полірованіем пастою.
рекомендації
Чі не рекомендується застосовувати ізолюючі прокладки, що містять евгенол. При тривалому зберіганні травильного гелю можливо його загустіння. Для отримання необхідної консистенції необхідно видавити гель на скло і трохи перемішати.
Необхідно суворо дотримуватися приналежність кришок катализаторной і основний рідин на флаконах адгезиву. Пломбованого порожнину зуба повинна бути чистою і добре просушеної. Будь-яке забрудненої (слина, кров) порушуються ствердлий пломби і погіршує її якість.
Для відбору пасти з банок шпатель необхідно використовувати тільки один раз. Для відбору порц
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Latus |
Країна виробник | Україна |
Консистенція | Конденсований |
Спосіб затвердіння | Світлового |
Форма випуску | Шприц |
- Ціна: 284 ₴